The Sims: Gwiazda - premiera

Długo oczekiwany przez fanów tytułów z serii The Sims dzień nareszcie nadszedł! Dziś do sklepów na terenie całej Polski rozesłane zostały pudełka z najnowszym dodatkiem do legendarnej już symulacji życia.

The Sims: Gwiazda w przystępnej cenie 89,90 złotych i pełnej, polskiej wersji językowej tchnie nowe życie w bestsellerową grę studia Maxis - The Sims. Gra zawierać będzie postaci wzorowane na prawdziwych gwiazdach estrady, filmu i świata mody, a dodatkowe "gwiazdorskie" skiny będzie można pobrać już wkrótce z Internetu!

The Sims: Gwiazda Gwiazda oferuje nowe opcje gry, interakcje między bohaterami i oczywiście wystrój wnętrz - nareszcie Sim będzie mógł żyć w iście królewskich warunkach. Po raz pierwszy w historii serii znajdzie się też możliwość oglądania podopiecznych w pracy - w specjalnie stworzonym miasteczku Simowie będą mieli do dyspozycji studia nagraniowe, stacje telewizyjne i agencje mody.

W osiągnięciu sławy pomogą nam takie postacie, jak dyktator mody, producent nagraniowy czy reżyser filmowy, a wierny kamerdyner, specjalista od przyrządzania sushi czy masażysta, zapewnią relaks zmęczonym gwiazdom. Życie prawdziwej gwiazdy nie obędzie się też bez paparazzich, groupies, czy obsesyjnych fanów.

Strona oficjalna: http://www.eagames.com/official/sims_superstar/