The Sims Historie już bardzo blisko!

EA wreszcie zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć najnowszą odsłonę gry z rodziny Simów. Tytuł "The Sims: Historie z życia wzięte" trafi na polskie półki sklepowe już 9 lutego tego roku. Zapowiada się kolejna porcja świetnej zabawy!

The Sims Historie już bardzo blisko!

O The Sims: Life Stories, czyli The Sims Historie informowaliśmy już pod koniec ubiegłego roku.

Nowa seria z założenia tworzona jest dla użytkowników komputerów przenośnych, choć właściciele "blaszaków" również nie powinni narzekać.

Jak widać, nasze doniesienia znalazły pełne potwierdzenie w rzeczywistości - EA właśnie oficjalnie zapowiedziała aż trzy tytuły z rodziny Simów.

Pierwszy, The Sims: Historie z życia wzięte zaprezentuje nowy tryb opowieści przedstawiający historie Reni i Wincentego, dwóch różnych osób, które znalazły się na podobnych miłosnych bezdrożach.

Fabuła podzielona została na dwanaście różnych rozdziałów. Każdy z nich oznacza kolejne zwroty akcji, romantyczne chwile i wielkie rozczarowania. Czy Riley zerwie ze swoim chłopakiem, by wyjść za mąż i założyć rodzinę z nowym adoratorem? Czy odnoszący sukcesy zawodowe Wincenty kiedykolwiek znajdzie swoją drugą połowę? Wszystko zależy od graczy, czyli od Was.

The Sims Historie już bardzo blisko!

Jak informuje EA, w Historiach pojawi się również możliwość zmiany trybu na klasyczny.

To nie koniec atrakcji. Latem 2007 roku ukaże się kolejna odsłona serii The Sims Historie ze świata zwierząt, natomiast zimą 2008 roku do sprzedaży trafią The Sims Historie z bezludnej wyspy. Jest na co czekać!

Oficjalna strona znajduje się pod tym adresem.