The Sims: Historie ze świata zwierząt już w tym tygodniu

Już w tym tygodniu na półki sklepowe w całym kraju trafi The Sims: Historie ze świata zwierząt. Tytuł należy do najnowszej serii The Sims: Historie i zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o posiadaczach laptopów.

The Sims: Historie ze świata zwierząt już w tym tygodniu

Aby ułatwić graczom zabawę w terenie, Electronic Arts wprowadziło do gry kilka ciekawych rozwiązań. Przede wszystkim podwyższono szybkość zabawy. Gra ładuje się błyskawicznie i działa niezwykle płynnie. Do tego dochodzi automatyczna pauza przy zamykaniu pokrywy komputera czy też opcje umożliwiające jednoczesną zabawę i korzystanie z komunikatorów internetowych, poczty elektronicznej lub chatów.

Grę można oczywiście bez problemu odpalić na PC - wymogiem jest tylko posiadanie czytnika DVD.

W The Sims: Historie ze świata zwierząt gracze mają do wyboru tryb klasyczny oraz fabularny. Pierwszy z nich znany jest większości graczy, drugi oferuje szereg nowości.

The Sims: Historie ze świata zwierząt już w tym tygodniu

W trybie "historie" użytkownicy biorą odpowiedzialność za losy dwojga bohaterów: Stefana oraz Alicji. Naprowadzając ich na kolejne cele, gracze odkrywają kolejne elementy zawiłej fabuły. Czeka nas niezła zabawa, bowiem autorzy zaprojektowali aż 12 rozdziałów historii.

Tytuł trafi do sklepów już w tym tygodniu.