The Sims: Life Stories - pierwsze konkrety tylko u nas!

Dziś mamy coś absolutnie niesamowitego! Coś, co z pewnością zainteresuje wszystkich fanów Simsów. Oto prezentujemy wam konkretne informacje dotyczące nadchodzącego The Sims: Life Stories! Tego nie można przegapić!

The Sims: Life Stories to pierwszy tytuł z zupełnie nowej serii o nazwie "The Sims Stories". Gra tworzona jest na podstawie The Sims 2 i w pierwszej kolejności z myślą o użytkownikach laptopów.

Program ma automatycznie pauzować grę gdy użytkownik zamknie pokrywę komputera. Dzięki nowym opcjom będzie można bez problemów jednocześnie bawić się i korzystać z komunikatorów internetowych, poczty elektronicznej lub chatów.

Na szczęście, gra bez problemów pójdzie również na PC - wymogiem jest posiadanie czytnika DVD.

The Sims: Life Stories ma być różne od poprzedników. Pojawi się nowy tryb, w którym użytkownik obejmie kontrolę nad Laurą (nie wiadomo kim jest). Jego zadaniem będzie poprowadzić dziewczynę przez pełne skrajnych emocji, wirtualne życie.

Jako bonus autorzy przewidzieli drugą kampanię. Tym razem przyjdzie ci pokierować losami Lukasa, chłopaka, który zupełnie nie ma szczęścia w miłości. Może dzięki tobie to się zmieni?

Oczywiście nie zabraknie elementów znanych z klasycznych Simsów - gracz będzie budował i wyposażał domy, wpływał na życie Simów, oraz towarzyszył im w najważniejszych momentach (od pierwszej randki do pierwszej pracy, od wielkiej miłości do ślubu i decyzji o założeniu rodziny).

Wypełniając specjalne zadania będzie można odblokować rozmaite ukryte dodatki. Co ciekawe, pojawi się możliwość zorganizowania Simom wycieczki na tropikalną wyspę! Brzmi bardzo ciekawie...

Prawdopodobna data wydania to koniec stycznia 2007 roku.