The Sims: Medieval Patch 1.2.3 w dziale download

The Sims: Średniowiecze czyli po prostu The Sims: Medieval nie ustrzegło się kilku irytujących błędów. Z tej też okazji producent udostępnił graczom łatkę oznaczoną numerem 1.2.3.

The Sims: Średniowiecze jest kolejną odsłoną słynnej gry, w której mamy okazję pokierować życiem wirtualnych postaci zwanych Simami. Najnowsza produkcja osadzona została jednak w czasach, w których króluje magia, despotyczni władcy, szaleni mędrcy, kuszące czarownice oraz różnej maści potwory.

Pobierz The Sims Medieval Patch 1.2.3">The Sims Medieval Patch 1.2.3.

Zobacz również:

W The Sims: Średniowiecze, podobnie jak w poprzednich częściach, gracze tworzą swoją postać, wybierają profesje i uczą się żyć w wirtualnym świecie. Nowością jest jednak obecność specjalnych zadań (questów).

The Sims Medieval Patch 1.2.3 poprawia działanie muru obronnego stworzonego na poziomie 7 lub wyższym oraz likwiduje błędy związane z lustrem i łazienką w sali tronowej.

Zapraszamy do pobrania łatki The Sims Medieval Patch 1.2.3. W pobranym archiwum znajdują się wersje poprawki kompatybilne z grą wydaną na dysku DVD oraz produkcją zakupioną za pośrednictwem Internetu (Digital Download).