The Sims Social podbija świat!

Można się było tego spodziewać, The Sims Social bije wszelkie rekordy popularności na facebook. A jak wiadomo od tego do podbicia świata pozostaje jeden krok.

The Sims Social odnosi wręcz fenomenalny sukces, przekraczając już 7 milionów zarejestrowanych kont! Trzeba przyznać, że wynik jest naprawdę imponujący. To jednak nie koniec... gra od użytkowników otrzymała średnią 4,4 na 5, wyniki bazują na 53,310 ocenach, tak więc w chwili gdy czytacie newsa wynik może być znacznie wyższy. Warto również zauważyć, że już w pierwszym tygodniu The Sims Social zaskarbiło sobie sympatię ponad 4 milionów osób.

Tak jak inne gry na facebook w The Sims Social gracz ma ograniczony limit ruchów, które może wykorzystać na przeróżne akcje. Punkty energii wracają po kilku godzinach i tak zabawa zaczyna się na nowo. Gracz może kupować nowe przedmioty, wykonywać rozmaite zadania, rozbudowywać swój dom, uczyć przydanych umiejętności swojego sima, a nawet odwiedzać znajomych, którzy również grają w grę. Jak więc widać na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy.

The Sims Social - kolejny Facebookowy hit

The Sims Social - kolejny Facebookowy hit

W The Sims Social możecie zagrać wchodząc na oficjalną stronę gry oraz na polską podstronę.

Zapraszam też do naszego Centrum The Sims oraz przydatnego artykułu opisującego kody i sztuczki do The Sims 3.

Przyjemnej gry!