The Sims: Średniowiecze w limitowanej edycji

Limitowaną edycję będzie można zamówić już 14 grudnia na oficjalnej stronie gry. Witryna zostanie wtedy odświeżona i wzbogacona o nowe treści. EA liczy, że specjalna limitowana edycja zachęci starych fanów oraz przyciągnie nowych.

Gra ma się ukazać w marcu 2011. Wzbogacona wersja oferuje dodatkowe pomieszczenia i stroje np. trzy tematyczne sale tronowe oraz dwa zestawy strojów. Specjalne dodatki mogą być zachęcające biorąc pod uwagę, że nie są jeszcze dostępne żadne materiały do ściągnięcia.

Mamy kilka asów w rękawie przeznaczonych na przyszłość - powiedziała Rachel Bernstein producentka gry. Do czasu wydania The Sims: Średniowiecze nie będzie żadnych dodatkowych materiałów do kupienia i ściągnięcia.

Trzy bonusowe sale tronowe to pomieszczenia utrzymane w tematach barbarzyńcy i czarnej magii oraz komnata księżniczki. Dwa dodatkowe stroje to ubiór monarchy oraz kata. Twórcy, inspiracje do projektów pomieszczeń, otoczenia, strojów itd. czerpali z filmów opowiadających o średniowieczu itp.. Komnata barbarzyńcy stylizowana jest np. na pomieszczenie z filmu Conan Barbarzyńca.

Stworzenie gry takiej jak The Sims: Średniowiecze jest dość ryzykowne. Fani od dawna chcieli zobaczyć w grze elementy średniowieczne, ale do całej struktury gry trzeba się będzie trochę przyzwyczaić.

Mam nadzieję, że dość dobrze określiliśmy, czego należy oczekiwać, wiec gdy ludzie zaczną grać w The Sims: Średniowiecze, będą już wiedzieli, że jest to odejście od poprzednich gier The Sims i powinni traktować ją jako odrębną grę - powiedziała Bernstein. To nie tylko nowy okres czasu i nowe przedmioty, to zupełnie nowa gra z serii The Sims z zupełnie nowym zestawem cech.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun The Sims: Średniowiecze.