"The WOW is now" - oficjalna piosenka Visty

Microsoft India zdecydował się na nietypowy krok w celu promocji najnowszego systemu operacyjnego firmy - Windows Vista. Ciężko powiedzieć, czy piosenka "The WOW is now" dobrze wpisuje się w światową strategię marketingową korporacji ale trzeba przyznać, iż różni się od tego, co usłyszeć możemy w popularnych stacjach radiowych.

"The WOW is now" - oficjalna piosenka Visty

Sunidhi Chauhan. The WOW is now

Indyjski oddział Microsoftu wydaje się być miejscem, gdzie od kreatywnosci aż huczy (wszak Bangalore nazywane jest drugą Doliną Krzemową). Nietrudno w to uwierzyć wchodząc na stronę Microsoft India. Piosenka, którą firma promuje najnowszy system operacyjny, ma szansę stać się prawdziwym przebojem Internetu. "The WOW is now" (tytuł taki sam jak nazwa kampanii reklamowej Visty) wykonywana przez popularną piosenkarkę Sunidhi Chauhan ma według wielu internautów szansę wygrać plebiscyt na najgorszą piosenkę roku. Piekna artystka ma jednak również zagorzałych fanów - czemu zresztą trudno się dziwić.

Najnowszy przebój Sunidhi Chauhan został stworzony specjalnie na indyjską premierę Visty. Nagrany jest jednak po angielsku - otwiera mu to drogę na wszystkie rynki. Nie wątpimy, że piosenka będzie prawdziwym hitem.

Do pobrania: The WOW is now