The Walking Dead: Saints & Sinners na pierwszym zwiastunie

Studio Skydance Interactive oraz firma Skybound Entertainment, ujawnili pierwsze szczegóły na temat gry The Walking Dead: Saints & Sinners.

The Walking Dead: Saints & Sinners zostało zapowiedziane podczas zeszłorocznego konwentu San Diego Comic-Con. Po długiej ciszy, twórcy gry zdecydowali się ujawnić pierwsze informacje na temat produkcji.

Najnowsza gra w uniwersum Roberta Kirkmana będzie dedykowana wirtualnej rzeczywistości i jak można się spodziewać, świat gry podziwiać będziemy z perspektywy pierwszej osoby. TWD: Saints & Sinners zaoferuje nam pełnoprawną kampanię dla jednego gracza, która powinna nam starczyć na co najmniej 15 godzin zabawy. Przedstawiona historia ma być naznaczona trudnymi decyzjami moralnymi.

Akcja gry przenosi nas zrujnowanego i opanowanego przez zombie Nowego Orleanu. Jak zapewniają twórcy, gracze otrzymają ogromną swobodę w podejmowaniu decyzji i eksploracji świata. Podczas rozgrywki będziemy musieli uważać nie tylko na żywe trupy, ale również innych ocalałych. Walka ma być nieodłącznym elementem produkcji, nie zabraknie również rozwiniętego systemu rzemiosła i elementów survivalu. Dzisiejsze ogłoszenie okraszono klimatycznym zwiastunem produkcji.

The Walking Dead: Saints & Sinners zmierza wyłącznie na PC (z goglami VR) i trafi do sprzedaży już 23 stycznia 2020 roku. Więcej informacji na temat gry możecie znaleźć na jej oficjalnej stronie.