The Walking Dead: Saints & Sinners na pierwszym zwiastunie

Studio Skydance Interactive oraz firma Skybound Entertainment, ujawnili pierwsze szczegóły na temat gry The Walking Dead: Saints & Sinners.

The Walking Dead: Saints & Sinners zostało zapowiedziane podczas zeszłorocznego konwentu San Diego Comic-Con. Po długiej ciszy, twórcy gry zdecydowali się ujawnić pierwsze informacje na temat produkcji.

Najnowsza gra w uniwersum Roberta Kirkmana będzie dedykowana wirtualnej rzeczywistości i jak można się spodziewać, świat gry podziwiać będziemy z perspektywy pierwszej osoby. TWD: Saints & Sinners zaoferuje nam pełnoprawną kampanię dla jednego gracza, która powinna nam starczyć na co najmniej 15 godzin zabawy. Przedstawiona historia ma być naznaczona trudnymi decyzjami moralnymi.

Zobacz również:

  • Czekacie na otwartą betę Diablo 4? Mam zatem dla was złą wiadomość
  • The Walking Dead sezon 12 – kiedy ciąg dalszy serialu o żywych trupach?

Akcja gry przenosi nas zrujnowanego i opanowanego przez zombie Nowego Orleanu. Jak zapewniają twórcy, gracze otrzymają ogromną swobodę w podejmowaniu decyzji i eksploracji świata. Podczas rozgrywki będziemy musieli uważać nie tylko na żywe trupy, ale również innych ocalałych. Walka ma być nieodłącznym elementem produkcji, nie zabraknie również rozwiniętego systemu rzemiosła i elementów survivalu. Dzisiejsze ogłoszenie okraszono klimatycznym zwiastunem produkcji.

The Walking Dead: Saints & Sinners zmierza wyłącznie na PC (z goglami VR) i trafi do sprzedaży już 23 stycznia 2020 roku. Więcej informacji na temat gry możecie znaleźć na jej oficjalnej stronie.