The Walking Dead: The Telltale Definitive Series już dostępne!

Zbiorcze wydanie znakomitej gry przygodowej jest już dostępne - w środku 23 odcinki i mnóstwo bonusów.

Firma Skybound Entertainment, która zdecydowała się dokończyć finałowy sezon serii gier przygodowych zapoczątkowanych w 2012 roku przez studio Telltale Games, wydała unikatowe wydanie zbiorcze.

W skład The Walking Dead: The Telltale Definitive Series wchodzą wszystkie cztery sezony głównej serii plus spin-offy - TWD: Michonne i TWD: 400 Days, co razem daje nam 23 odcinki przygód w uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana. Wszystko to powinno przełożyć się na ponad 50 godzin zabawy. Twórcy zadbali o liczne poprawki i ulepszenia w samej rozgrywce, jak: poprawiona oprawa graficzna (w tym nowy filtr "graphic black", która jeszcze bardziej upodabnia grę do komiksowego pierwowzoru), ulepszony lip-sync czy zmodernizowany interfejs.

To jednak nie wszystko, wydanie zbiorcze zaoferuje nam również mnóstwo interesujących bonusów, wśród których znajdziemy m.in.: 10 godzin materiałów z komentarzem twórców, krótkometrażowy film dokumentalny "Return of the Walking Dead", galerię z materiałami koncepcyjnym oraz ponad 40 utworów ze ścieżki dźwiękowej gry.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series dostępne jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.