The Westerner - polskie próbki dźwiękowe

Firma Cenega Poland udostępniła pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji szalonej gry przygodowej The Westerner.

Po siedmiu latach od wydania 'Three Skulls of Toltecs', Fenimore Filmore powraca jako samotny kowboj, który walczy o sprawiedliwość, pokój i wolność. A przede wszystkim - o miłość wybranki swego serca. Podczas rozgrywki gracze będą wykonywać rozmaite zadania, wśród których nie zabraknie napadów na banki, strzelanin, niszczenia linii telegraficznych i pojedynku z robotem-rewolwerowcem!

'The Westerner' jest kontynuacją legendarnego już, 'Three Skulls of Toltecs', którą wydano w 20 krajach i przetłumaczono na 12 języków. Dzięki nowej odsłonie tej popularnej przygodówki gracze, po raz kolejny, mają okazję wcielić się w postać Fenimore'a Filmore'a - wesołego kowboja, który nie stroni od kłopotów i humorystycznych zdarzeń. Co więcej, tym razem jego przygody oglądamy w pełnych trzech wymiarach.

Przygody szalonego kowboja Fenimore Fillmora opracowane zostały w polskiej wersji językowej i będą kosztować 99,90 zł. Premiera gry 'The Westerner' zapowiadana jest na 8 czerwca. Zapraszamy do pobrania ampli dźwiękowych z polskiej edycjo gry.

Pliki do pobarania:

Próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1984

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1711&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.revistronic.com/games/westerner/westerner.htm