Theatre of War 3: Korea Demo dostępne w dziale download

Kolejna część Theatre of War pozwala nam na uczestniczenie w jednym z najgorętszych i najtragiczniejszych epizodów zimnej wojny.

Theatre of War 3: Korea Demo to wersja demonstracyjna gry strategicznej, która umożliwia nam wzięcie udziału w konflikcie rozgrywającym się na Półwyspie Koreańskim. Będziemy mieli okazję poprowadzić do boju zarówno armię amerykańską, jak i oddziały północno koreańskie. Obie kampanie rozgrywają się w 1950 roku. Bitwy prowadzone w trakcie gry nawiązują do prawdziwych wydarzeń

Theatre of War 3: Korea to pierwsza gra z serii posiadająca nieliniową fabułę. Ciekawie zapowiada się generator kampanii pozwalający na sprawdzenie, co by były gdyby (np. interwencja Związku Radzieckiego). Według autorów atutem jest także wiele nowych jednostek, a w szczególności artylerii i lotnictwa. Możliwe jest przerzucanie oddziałów za pomocą śmigłowców. Nasi żołnierze będą musieli zwracać szczególną uwagę na wyjątkowo niebezpieczne pola minowa, ale my również będziemy mogli używać tej broni do ochrony własnych oddziałów. Oczywiście w porównaniu do poprzednich tytułów serii znaczenie poprawiono stronę graficzną.

Zobacz również:

  • Jak nauczyć się obcego języka? Z tymi aplikacjami spełnisz swoje postanowienia noworoczne

Theatre of War 3: Korea Demo daje nam dostęp do wszystkich misji oraz opcji. Możliwe jest nawet zapisywanie gry i korzystanie z trybu multiplayer. Wersja demonstracyjna umożliwia nam 60 minutową rozgrywkę.

Zapraszamy do pobrania Theatre of War 3: Korea Demo