Thermaltake ProWater880i - mocne schłodzenie procesora

ProWater880i to oznaczenie najnowszego systemu chłodzenia wodnego firmy Thermaltake. Zestaw przeznaczony jest do współpracy zarówno z procesorami Intela jak i układami AMD. Dzięki zastosowanej pompie potrafi on w ciągu godziny przetransportować 500 litrów cieczy.

Czytaj też: Ranking PC Worlda - układy chłodzenia.

ProWater880i przeznaczony jest dla osób planujących wycisnąć ostatnie poty ze swojego procesora. Składa się z wykonanego w całości z miedzi bloku wodnego (oferuje on wsparcie dla układów AMD AM2/AM2+, AMD K8, Intel LGA1366, Intel LGA775 i Intel P4 478), pompy P500 (pozwala na przepompowanie w ciągu godziny 500 litrów cieczy), aluminiowego radiatora Motorsport współpracującego z dwoma 120-milimetrowymi wentylatorami dysponującymi łopatkami obracającymi się z prędkością 1000-2000 obrotów na minutę i generującymi hałas na poziomie 20-28 dB oraz zbiornika o pojemności 350 mililitrów.

Thermaltake ProWater880i - mocne schłodzenie procesora

Nowe chłodzenie firmy Thermaltake

Poszczególne elementy połączone są rurkami 3/8 cala, natomiast prędkość przepływu mierzy przezroczysty miernik Flow TX. Całość (oczywiście bez bloku wodnego) można zawiesić z tyłu obudowy komputera.

Niestety cena zestawu nie została podana.

Więcej informacji (również dokładną specyfikację) można znaleźć na witrynie producenta.