Thermaltake Volcano 7+

Volcano 7+, jak przystało na produkt o wysokiej wydajności i jakości, wyposażony jest w miedziany radiator oraz regulator prędkości wentylatora.

Volcano 7+, jak przystało na produkt o wysokiej wydajności i jakości, wyposażony jest w miedziany radiator oraz regulator prędkości wentylatora.

Radiator składa się z 38 miedzianych żeberek i podstawki. Dodatkowym atutem jest wentylator o rozmiarach 75x75x25 mm i podwójnym łożysku kulkowym. Regulacja prędkości wentylatora odbywa się za pomocą przełącznika, który możemy ustawić w trzech pozycjach: high, middle, low. W trybie high prędkość wentylatora jest największa i osiąga 6000 obr./min, poziom hałasu wynosi natomiast 76 dB, tryb middle ogranicza prędkość wentylatora do 4800 obr./min, dzięki czemu spada również głośność jego pracy (do 68 dB). Najwolniejszy i najcichszy tryb "low" zmniejsza jego prędkość do 3000 obr./min., a wraz z nią poziom hałasu (do 56 dB). Jednakże na największą uwagę zasługuje uniwersalność Volcano 7 +. Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowań możemy go używać zarówno z procesorami AMD Athlon i Duron, jak i procesorami Pentium III, Celeron oraz Pentium 4 (wykorzystując gniazdo mPGA478). Duże możliwości, wysoka wydajność to cechy, które zwrócą uwagę wszystkich miłośników podkręcania procesora. Natomiast miłośnicy nocnego słuchania MP3 na pewno docenią możliwość regulacji szybkości pracy wentylatora, gdyż w razie upału nie będą musieli zastanawiać się nad zastosowaniem wydajniejszego zestawu - wystarczy odpowiednie zwiększenie szybkości pracy wentylatora.

Rodzaj zestaw chłodzący CPU

Producent Thermaltake

Informacje 4MAXCool tel. (32) 2025301 www.4max.com.pl

Cena 144 zł