Thief 4 zapowiedziany. Gra ma być "niesamowicie ambitna"

Eidos-Montreal oficjalnie zapowiedziało, że pracuje nad czwartą odsłoną słynnej serii Thief. Wiadomo już, że Thief 4 przygotowywany jest jednocześnie z Deus Ex 3.

Ostatnia część serii Thief, Thief: Deadly Shadows, trafiła na rynek pięć lat temu. Teraz nadszedł czas na kolejną odsłonę wspaniałej serii gier z pomysłowym złodziejem w roli głównej.

Thief 4 zapowiedziany. Gra ma być "niesamowicie ambitna"

Za produkcję Thief 4 odpowiada studio Eidos-Montreal. Autorzy zapewniają, że do prac nad grą zatrudnili najlepszych specjalistów i weteranów branży komputerowej. Założeniem zespoły jest stworzyć tytuł, który będzie klasyfikowany jako AAA, czyli najwyższej jakości.

"Jesteśmy jeszcze na wstępnym etapie prac nad Thief 4, ale podkreślamy, że projekt ten jest dla nas niezwykle ważny. Gra ma być spełnieniem naszych ambicji" - powiedział Stephane D'Astous, generalny menedżer Eidos-Montreal. "Choć jak na razie jest za wcześnie by mówić o szczegółach gry, to mogę powiedzieć, że skupiamy się na znalezieniu nowych utalentowanych osób, które mogłyby pomóc nam stworzyć jedną z najlepszych gier na rynku" - dodał.

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, powinniście zajrzeć na oficjalną stronę gry: eidosmontreal.com lub thief4.com.