Thief: Deadly Shadows - premiera

Dziś do sklepów na terenie całego kraju trafiła już najnowsza produkcja firmy Eidos i studia ION Storm - 'Thief: Deadly Shadows'. Bezszelestny złodziej Garrett powraca w swej najmroczniejszej dotąd przygodzie. Gra została wydana przez Cenegę w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

W 'Thief: Deadly Shadows' ponownie wcielamy się w rolę znakomitego złodzieja Garretta, który potrafi włamać się do najlepiej strzeżonych i zabezpieczonych miejsc. Nasz bohater nie należy do ludzi pokroju Robin Hood'a - kradnie dla siebie, po to, by móc toczyć luksusowy żywot, pozostając jednocześnie w cieniu. Nie miesza się do polityki, nie ma szczytnych ideałów - chce tylko w dostatku dożywać swoich dni. Niestety, przez przypadek uwalnia starożytną tajemniczą i złowrogą siłę, która może doprowadzić do zagłady całego miasta. Co gorsze, już wkrótce okazuje się, że jedyną osobą, która może powstrzymać zbliżająca się katastrofę jest właśnie Garrett.

Najważniejszą zmianą w 'Thief: Deadly Shadows' w stosunku do poprzednich odsłon gry jest umożliwienie graczom śledzenia rozgrywki z perspektywy trzeciej osoby. Wprowadzenie nowej perspektywy TPP ma, zdaniem producenta gry, odmienić całkowicie jakość rozgrywki. Teraz gracze będą mogli oglądać mistrza złodziejskiego fachu przemykającego po dachach i ciemnych zaułkach miasta w poszukiwaniu ofiary. Według wydawcy nowa perspektywa TPP została wprowadzona z myślą o graczach, którzy nie mieli wcześniej styczności z Thiefem. Oczywiście, starsi fani gry ceniący sobie klimat jej wcześniejszych odsłon, będą mogli korzystać również ze sprawdzonego już widoku FPP.

Gra powstała w studio Ion Storm, które dzięki wykorzystaniu znakomitej technologii odwzorowującej dynamiczne światło i cienie, dodało trzeciej odsłonie gry nowy poziom realizmu. Teraz obiekty i postacie z gry rzucają prawdziwe cienie, które gracz będzie musiał nauczyć się wykorzystywać podczas swoich złodziejskich wypraw.

Cenę polskiego wydania gry ustalono na 149,90 zł.

Pliki do pobrania:

Demo:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1954&sys=gry

Thief: Deadly Shadows Trailer 2

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1925&sys=gry

Thief: Deadly Shadows E3 2003 Updated Trailer

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1924&sys=gry

Więcej Informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=983

Strona oficjalna:

http://www.thiefgame.com


Zobacz również