This War of Mine za darmo! Sprawdź, jak odebrać grę

Polska gra This War of Mine jest dostępna całkowicie za darmo. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby móc ją odebrać.

This War of Mine (fot. 11 bit studios)

This War of Mine zostało pierwszą grą, która stała się szkolną lekturą uzupełniającą. Wszystko w ramach projektu Gry w edukacji, który został stworzony przez Ministerstwo Edukacji. Od teraz wszyscy zainteresowani mogą sięgnąć po produkcję 11 bit studios całkowicie za darmo.

This War of Mine

This War of Mine to gra zawierająca wiele elementów strategicznych. Akcja osadzona jest w czasach współczesnych, w trakcie trwania konfliktu zbrojnego. Wcielamy się w grupę ocalałych mieszkańców miasta, którzy muszą zmierzyć się nie tylko z niebezpieczeństwem związanym z wojną. Rozgrywka podzielona jest na cykl dnia i nocy. W ciągu dnia nie możemy wychodzić z kryjówki, ponieważ skończy się to natychmiastową śmiercią. Ten czas poświęcamy na naprawy i ulepszenia naszego lokum. Nocą zaś rozdzielamy role wśród mieszkańców. Część z nich będzie odpoczywać, część strzec budynku, inni zaś wyruszą na poszukiwania zapasów. Czasami będziemy musieli kogoś poświęcić, aby cała reszta mogła przeżyć. Nasze decyzje odbijają się na psychice i kondycji reszty mieszkańców.

Zobacz również:

This War of Mine - jak odebrać za darmo

This War of Mine zostało udostępnione w ramach projektu Cyfrowa edukacja. Grę możemy pobrać bezpośrednio ze strony Ministerstwa Edukacji.

Zobacz także: W co zagrać na słabym komputerze - najlepsze gry z niskimi wymaganiami


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: