Thor: Miłość i grom - czy warto iść do kina? Przegląd recenzji

Już dziś premierę ma nowy film MCU - Thor: Miłość i grom. W sieci dostępne są już recenzje z całego świata. Sprawdzamy, czy warto iść do kina.

Thor: Miłość i Grom (fot. Marvel)

Thor: Miłość i grom debiutuje już dzisiaj. Obraz w reżyserii Taika Waititi opowie o wielkim powrocie Boga Piorunów, który musi zmierzyć się z własnymi demonami i odnaleźć wewnętrzny spokój. Co więcej, na jego drodze stanie potężny przeciwnik, Gorr Zabójca Bóstw. Thor jednak się nie poddaje i na pomoc wzywa Królewską Walkirię, Korga oraz Jane Foster, która jak się okazuje posiadła umiejętność władania Mjolnirem.

Aktualnie w serwisie Rotten Tomatoes znajduje się 251 recenzji z całego świata, które składają się na średnia notę na poziomie 69 %. Co o filmie Thor: Miłość i Grom sądzą recenzenci z całego świata?

Zobacz również:

Thor: Miłość i Grom - czy warto iść do kina? Przegląd recenzji

  • Alan Ng - Film Threat

Thor: Miłość i Grom zapewnia wszystko, czego chcę w przygodzie z superbohaterem, przy której siadam wygodnie i relaksuję się, co, szczerze mówiąc, jest czymś, czego potrzebujemy.

  • Jeanne Kaplan - Kaplan vs. Kaplan

Waititi przyniósł THORowi zupełnie nowy poziom szaleństwa: MIŁOSC i GROM i jest niesamowity. Ta seria naprawdę przyspieszyła swoją grę.

  • Avi Offer - NYC Movie Guru

Zabawna i nieszkodliwa komedia akcji science fiction.

  • Lupe Rodriguez Haas - CineMovie.tv

Natalie Portman nie zawodzi, zdobywając Mjolnira, a Christian Bale jest godnym złoczyńcą jako Gorr.

  • Rosie Knight - Nerdist

Podsumowując… to kolejny super-zabawny film o superbohaterach od Waititi, który cementuje się jako jeden z najbardziej ekscytujących i oryginalnych reżyserów MCU.

Wygląda na to, że filmu Thor: Miłość i Grom nie możemy traktować jako arcydzieła, które może pokusić się o naręcze branżowych nagród. Nigdy jednak nie oczekiwaliśmy tego po filmach z superbohaterami w roli głównej, a już szczególnie po tych spod szyldu MCU. Alan Ng z Film Threat określił to idealnie, że jest to film, przy którym można wygodnie usiąść i się zrelaksować. Czego trzeba nam więcej?