Thrillville już na gwiazdkę

Brytyjskie studio Frontier Developments poinformowało, że ich najnowsze dzieło - symulacja parku rozrywki Thrillville, trafi na rynek w okresie bożonarodzeniowym.

Thrillville już na gwiazdkę
Przypomnijmy, że studio było odpowiedzialne m.in. za taki hit jak RollerCoaster Tycoon 3. Nad produkcją Thrillville, Frontier Developments pracuje wraz z LucasArts. Cały zespół znajduje się pod przewodnictwem Davida Brabena, ojca kultowego symulatora Elite.

Tytuł ma być połączeniem strategii i symulatora. Gracz będzie mógł stworzyć swój wirtualny park rozrywki. Zadanie będzie tym ciekawsze, że do waszej dyspozycji oddane zostanie ponad 100 interaktywnych atrakcji (m.in. tory gokartowe i mini-golf), dziesiątki rozmaitych narzędzi oraz 15 unikatowych lokacji, w których będziecie mogli umiejscowić swoje parki.

Dodatkowo, pojawi się opcja, która pozwoli wam na prowadzenie rozmów i żartów z wszystkimi poszczególnymi klientami centrum.

Co ciekawe, z wszystkich atrakcji będzie można "skorzystać" w trybie multiplayer, w którym, patrząc na rzeczywistość z perspektywy pierwszej osoby, będziecie mogli konkurować w poszczególnych dyscyplinach z innymi użytkownikami Thrillville.

Gra trafi na rynek w grudniu i przeznaczona będzie na konsole PlayStation 2, Xbox oraz przenośne PSP.