Tinder wprowadza nowy przycisk Super Like

Tinder wprowadził nowy sposób na nawiązanie kontaktu z innych użytkownikami serwisu. Każda zarejestrowana osoba może raz na dzień skorzystać z przycisku Super Like. Osoby płacące za konto Tinder Plus będą mogły skorzystać z tej opcji do pięciu razy dziennie.

Serwis randkowy w formie aplikacji mobilnej o nazwie Tinder się zmienia. Do tej pory użytkownicy mogli zaznaczać przy każdym zaproponowanym przez aplikację profilu zainteresowanie drugą osobą (przesuwając palcem w prawo) lub jego brak (przesuwając palcem w drugą stronę).

Kontakt między użytkownikami możliwy był dopiero wtedy, gdy druga osoba również wyraziła zainteresowanie. Teraz będzie można wysłać nieznajomemu lub nieznajomej powiadomienie z prośbą o rozmowę, nawet jeśli ta druga osoba nie wyraziła ona jeszcze chęci kontaktu.

Zobacz również:

  • W Tinderze znajdziesz partnera na... wesele!
  • Instagram obawia się utraty nastoletnich użytkowników
  • Zuckerberg odpowiada na oskarżenia wobec Facebooka
Tinder wprowadza nowy przycisk Super Like

Tinder wprowadza przycisk Super Like

Nowa funkcja nosi nazwę Super Like. Każdy użytkownik może skorzystać z niej tylko raz dziennie lub do pięciu razy dziennie, jeśli korzysta z płatnej usługi Tinder Plus. Widząc profil innego użytkownika funkcję Super Like aktywuje się przeciągnięciem palcem po ekranie do góry.

Osoba otrzymująca powiadomienie będzie mogła oczywiście jest zignorować, jeśli uzna profil osoby korzystającej z Super Like'a za mało interesujący. Otrzymanie takiego powiadomienia jednak oznacza, że ta druga osoba jest aktywnie zainteresowana nawiązaniem kontaktu.

Testy przycisku Super Like w serwisie Tinder rozpoczęły się już miesiąc temu. Pilotażowo uruchomiono nową funkcję w Australii, a od teraz będą mogli skorzystać z niej również mieszkańcy innych regionów.

źródło: blog.gotinder.com