Titanic – melodramat wszech czasów znowu w kinach! Sprawdź, gdzie obejrzeć

Słynny statek, kultowe role Leonardo DiCaprio i Kate Winslet oraz porywająca historia miłosna rozgrywająca się na tle wielkiej katastrofy morskiej... Titanic Jamesa Camerona to jeden z najbardziej znanych filmów w historii kina i na pewno warto go obejrzeć – nawet jeśli jego fabułę zna się już na pamięć.

fot. 20th Century Studios

Titanic na Walentynki

Titanic to bez wątpienia film-legenda, jeden z melodramatów wszech czasów, który ugruntował pozycję Kate Winslet i Leonardo DiCaprio jako gwiazd kina. Dzieło Jamesa Camerona, które swoją premierę miało w 1997 roku, było jednym z najgłośniejszych filmów dekady, o którym dyskutowali wszyscy – zarówno ze względu na pełne rozmachu efekty specjalne, tragiczną historię statku i jego pasażerów, jak i słynne sceny erotyczne między głównymi bohaterami.

Co ciekawe, do czasu premiery Avatara (2009), również stworzonego przez Jamesa Camerona, Titanic był najpopularniejszym filmem w historii kina. Zarobił ponad 2 miliardy dolarów i zdobył aż 11 Oscarów, m.in. w kategorii Najlepszy film, Najlepsza Reżyseria, Najlepsza Piosenka czy Najlepsze Zdjęcia.

Zobacz również:

  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MAJ]
  • Co kupić na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, by nie zbankrutować? Lista najbezpieczniejszych prezentów dla drugiej połówki [02.03.2023]
Titanic – melodramat wszech czasów znowu w kinach! Sprawdź, gdzie obejrzeć

fot. 20th Century Studios

Ponad 25 lat od swojej premiery film o pechowym statku ponownie zawita na ekrany kin. Twórcy Titanica w ten sposób postanowili uświetnić okrągłą rocznicę stworzenia filmu – w sam raz na Walentynki.

Gdzie obejrzeć film Jamesa Camerona?

W zremasterowanej wersji Titanic do kin powróci 10 lutego 2023 roku. Pokazy filmu organizuje:

CINEMA CITY

Wersje:

  • 3D – obraz trójwymiarowy
  • IMAX 3D – obraz trójwymiarowy wyświetlony na wielkim ekranie
  • 4DX – obraz trójwymiarowy + ruchome fotele i dodatkowe efekty środowiskowe

MULTIKINO POLSKA

Wersja 3D

HELIOS

Wersja 3D

NOVEKINO

Wersja 3D

Titanic będzie dostępny wyłącznie z napisami. Liczba seansów filmu będzie ograniczona, warto więc nie zwlekać i jak najszybciej wybrać się do kina.

Zobacz także:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: