Titanic w 3D nadpływa - zobacz pierwszy zwiastun

Już 6 kwietnia do kin trafi z powrotem słynny Titanic Jamesa Camerona. Tylko, że tym razem zobaczymy go w pełnej glorii 3D. W internecie właśnie pojawił się pierwszy zwiastun tego epickiego widowiska.

Titanic 3D

- Gdybym miał wtedy (w latach 90.) kamery 3D, kręciłbym od razu w 3D. Bez tego to (Titanic) to jest takie 2.99D - powiedział James Cameron.

Titanic, Avatar... czyli dwie rewolucje Camerona

Titanic w 1997 roku stał się najbardziej kasowym filmem w historii kina. Pobił go dopiero następny film tego samego reżysera czyli Avatar, który do kin trafił pod koniec 2009 roku. Avatarowi nie udało się jednak pokonać Titanika w liczbie zdobytych Oskarów - otrzymał ich aż 11 na 14 nominacji.

Titanic

Titanic

Titanic taki jak w 1997 roku

Warto zaznaczyć że w nowej edycji Titanika nie znajdziemy żadnych nowych scen. I dobrze bo Titanic to film doskonały, a takich się nie poprawia.

Titanic 3D - wielka szansa dla 3D

Titanic 3D to ten film, który może wreszcie spopularyzować 3D. Avatar dokonał wyłomu i wprowadził technologię 3D do sklepów. Problem w tym, że 3D TV nie wzbudza szału wśród konsumentów i ma trudności, żeby trafić ze sklepów do naszych domów, przede wszystkim dlatego, że brakuje dobrze zrobionych filmów godnych oglądania w 3D. Titanic to pierwszy taki film, który jest wybitny jako film. Czy teraz wersja 3D okaże się godna wybitnego oryginału? Zobaczymy.

A co Wy myślicie o Titaniku? Straci czy zyska w wersji 3D?