Tłumacz Google - na Androidzie jeszcze bardziej przydatny

Tłumacz Google na system Android to jedna z aplikacji, którą każdy powinien mieć w zanadrzu. Co więcej, program oferuje jeszcze więcej niż wersja przeglądarkowa.

Tłumacz Google

Język: polski

Wersja Androida: od 1.5

Producent: Google Inc.

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 5/5

Tłumacz Google to aplikacja, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Program zapewnia tę samą funkcję jaką znamy z przeglądarkowej wersji oraz jeden bardzo przydatny dodatek. Aplikacja Tłumacz obsługuje ponad 50 języków.

Najciekawszą funkcją aplikacji jest możliwość głosowego wprowadzania wyrazów. Dzięki temu nie tylko szybciej przetłumaczymy tekst z naszego rodzimego języka na obcy, ale umożliwi to nawet prowadzenie prowizorycznych rozmów z obcokrajowcami. Wystarczy nagrać jego odpowiedź i chwilę później dowiemy się co chce on nam przekazać. Niestety obsługa głosu działa jedynie w ograniczonej liczbie języków. Na szczęście jest wśród nich język polski.

Zobacz również:

  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 i 2022 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 2.12.2021]
  • Świąteczne promocje w aplikacji Lidl Plus

Aplikacja Tłumacz Google ma również opcję tłumaczenia SMS-ów. Program zapisuje też historię tłumaczeń, dzięki czemu możemy szybko ponowić wyszukiwanie. Tłumacz Google dostępny jest bezpłatnie prosto ze sklepu Android Market. Link poniżej.