Toast 6 Titanium tuż, tuż

Najnowsza, szósta wersja znakomitej aplikacji do nagrywania płyt DVD i CD – Roxio Toast Titanium – trafi do sklepów lada chwila, bo już na początku września.

Program w nowej wersji bez problemu współpracuje z materiałami audio i wideo we wszystkich formatach rozpoznawanych przez QuickTime. Użytkownik ma możliwość nagrywania płyt Video CD, Super Video CD oraz DVD wraz z menu, przyciskami i funckją podziału materiału wideo na "rozdziały" (chapters).

Ciekawą funkcją dostępną w Toast 6 Titanium jest możliwość współdzielenia swoich nagrywarek CD lub DVD z innymi użytkownikami za pośrednictwem sieci lokalnych lub Internetu. Właścicieli kamer cyfrowych ucieszy zapewne fakt, że nowa wersja aplikacji Roxio wyposażona została w funkcję Plug-and-Burn, pozwalającą na wypalanie na DVD materiału wideo bezpośrednio z kamery.

Dzięki fukcji Universal Audio Converter użytkownicy Toast 6 Titanium będą mogli nagrywać płyty audio z plików muzycznych w praktycznie dowolnym formacie, przeciągając je po prostu do okna projektu z wykorzystaniem techniki Drag and drop. Także posiadacze kolekcji płyt winylowych, chcący zamienić zapisaną na nich muzykę na postać cyfrową powinni być usatysfakcjonowani dzięki modułowi Spin Doctor, znacznie ułatwiającemu ten proces. Ponadto poprawiono kilka szczegółów w interfejsie użytkownika, zwiększono stabilność oraz szybkość pracy aplikacji.

Cena programu, działającego pod kontrolą systemu Mac OS X, wyniesie ok. 100 USD.

Więcej informacji:

http://www.roxio.com