Tom Clancy na PC

Wydawnictwo Play IT poinformowało o zakończeniu prac lokalizacyjnych nad niezwykle popularną wśród użytkowników Xboxa, grą Splinter Cell. Zapewne gra wkrótce trafi do tłoczni, bo premiera gry planowana jest na marzec br.

Splinter Cell to nowa taktyczna gra akcji ze studia Red Storm, sygnowana nazwiskiem Toma Clancy'ego, która ukaże się na rynku polskim w marcu tego roku w profesjonalnej, polskiej, tekstowej wersji językowej. Znana z realistycznego ujęcia świata w swoich produktach firma Red Storm, również i tym razem przedstawia produkt wyróżniający się wiernym oddaniem aspektów geopolityki, a także współczesnego wyposażenia wojskowego i zasad działania jednostek specjalnych.

Tym razem wcielamy się w postać Sama Fishera, agenta specjalnego rządu USA, któremu głosu użyczył słynny aktor Michael Ironside. Agent Fisher został wyposażony w najlepszy możliwy sprzęt, a jego celem jest raczej zdobywanie informacji, niż eliminacja przeciwnika. Dokładnej daty premiery gry jeszcze nie znamy, wiadomo jednak, że Splinter Cell ukaże się w marcu br. i będzie kosztować 129,90 zł.

Wymagania sprzętowe:

Procesor Pentium III 800

Pamięć 256 MB RAM

Obraz 32 MB

Dzwięk zgodny z DirectX 8.1

CD-ROM x8

HDD 1,5 GB wolnego

Win 98/2000/ME/XP


Zobacz również