Tom Clancy's EndWar również na PC

Ciekawa wiadomość związana z grą strategiczną Tom Clancy's EndWar. Otóż właśnie okazało się, że produkcja trafi również na komputery osobiste. Wcześniejsze deklaracje autorów w tej sprawie wskazywały jedynie na konsole nowej generacji. Nagły zwrot w polityce firmy? Nieistotne, najważniejszy jest sam fakt.

Informacja pojawiła się w wywiadzie z jednym z twórców Tom Clancy's EndWar. Pod koniec rozmowy z redaktorami zachodniego portalu o grach stwierdził on, że "gra ukaże się w lutym 2008 roku, w wersjach ma Xboxa 360, PLAYSTATION 3 i PC". Zdradził tym samym jedną z tajemnic projektu - w poprzednich zapowiedziach nie było słowa o blaszakach.

Akcja Tom Clancy's EndWar przeniesie Was na pola bitew trzeciej wojny światowej. Autorzy zapewniają, że zaproponują graczom przełomowe rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji jednostek, rewelacyjną grafikę, fizykę walki, animacje oraz niesamowicie rozbudowany tryb multiplayer. W skrócie, EndWar ma być prawdziwą rewolucją w gatunku gier strategicznych. Czekamy na efekty.


Zobacz również