Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter - premiera już dziś

Firma Cenega Poland, jako partner firmy Ubi Soft w Polsce poinformowała, że dziś do sprzedaży trafiła polska wersja Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter - premiera już dziś
Produkcja, będąca kontynuacją kultowej serii taktycznych gier wojennych Ghost Recon, dostępna jest w cenie 99,90 złotych i polskiej wersji językowej. Polska edycja gry zawiera najnowszy patch, oznaczony numerem wersji 1.10.

Jest rok 2013. Zakończono właśnie prace nad projektem Integrated Warfighter System (IWS), który - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii - zmienia pojedynczego żołnierza w niepowstrzymaną jednostkę bojową.

IWS to najnowocześniejsze rodzaje broni, łączność satelitarna i wyposażenie ochronne, które wspólnie tworzą kompletną całość i które mogą teraz być wypróbowane na polu walki.

W grze wcielicie się w postać kapitana Scotta Mitchella, który prowadzi do boju jednostkę specjalną Ghosts, wyposażoną w IWS.

Ich zadaniem jest uratowanie prezydenta USA, odzyskanie skradzionych szyfrów umożliwiających odpalenie broni nuklearnej i wyeliminowanie groźnej grupy zbuntowanych żołnierzy. Akcja rozgrywa się w niezwykle szczegółowo odtworzonym mieście Mexico City.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter zawiera również zaawansowany tryb gry wieloosobowej.