Tom Clancy's H.A.W.X oraz EndWar już 27 marca w polskich sklepach

Firma Ubisoft zapowiedziała wydanie dwóch tytułów pod prestiżową marką Tom Clancy. H.A.W.X oraz EndWar trafią do polskich sklepów już 27 marca tego roku.

Firma Ubisoft zapowiedziała, że już niedługo polscy gracze będą mogli sięgnąć po dwa nowe tytuły wydane pod prestiżową marką Tom Clancy - H.A.W.X oraz EndWar.

Obydwa dzieła przenoszą użytkownika w niedaleką przyszłość. Fabuła Tom Clancy's H.A.W.X toczy się w roku 2014. Gra, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego systemu ERS (Enhanced Reality System) wiernie oddaje realia potyczek lotniczych. Po raz pierwszy w tytule z gatunku lotniczych gier akcji, użytkownik może samodzielnie poprowadzić całą kampanię, skorzystać z pomocy osób dołączających do gry w dowolnym momencie

lub zmierzyć się w bitwie z 15 innymi lotnikami. Dzieło dostępne będzie na platformę PC (99 złotych), XBOX 360 oraz PlayStation 3 (199 PLN) już od 27 marca.

Z kolei w EndWar walka toczy się głównie na lądzie. Plusem tego tytułu jest możliwość wydawania komend głosowych w języku polskim. Zlokalizowaną wersję systemu rozkazów głosowych przygotowała Cenega. Prace nad spolszczeniem tego bardzo zaawansowanego, jak zapewnia producent, rozwiązania trwały kilka miesięcy. Polska wersja gry zostanie wydana 27 marca na PC (99,90 zł) i Xbox 360 (199,90 zł). Tego samego dnia w sklepach pojawią się dwie wersje dzieła na PS3: Tom Clancy's EndWar w cenie 199,90 zł oraz Tom Clancy's EndWar - Edycja Kolekcjonerska do kupienia za 269,90 zł.