Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas w marcu

Nareszcie poznaliśmy oficjalną datę polskiej premiery Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas. Tytuł, którego zachodnia premiera odbyła się 12 grudnia 2006 trafi na nasze półki sklepowe w marcu bieżącego roku. Choć różnica w czasie jest spora, to warto czekać bo Vegas prezentuje się wyśmienicie.

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas w marcu

Vegas w światowej prasie okrzyknięte zostało najlepszym tytułem z całej serii. Gra zebrała świetne recenzje i przysporzyła sobie dziesiątki tysięcy fanów.

Sama gra przeniesie użytkowników do słynnego miasta hazardu, zabawy i świateł. Jako dowódca elitarnej grupy antyterrorystycznej będziecie musieli rozprawić się z najbardziej wpływowymi postaciami przestępczego półświatka. Co gorsza, staniecie oko w oko z ich mocodawcami...

Tytuł zaoferuje masę nowości, w tym trzech nowych bohaterów (Logan Keller, Michael Walter i Jung Park), ulepszoną oprawę graficzną (z wykorzystaniem systemu motion-capture), zaawansowany system planowania i działania oraz rozbudowany tryb multiplayer.

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas wydane zostanie w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami, w cenie 99,90 złotych. W polskiej edycji gry zaimplementowano najnowszy dostępny obecnie patch, oznaczony numerem wersji 1.04.

Oficjalna strona pod tym adresem.