Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas wreszcie w Polsce

Na polskie półki sklepowe trafiła wreszcie gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas. Wreszcie, bo zachodnia premiera tytułu odbyła się w grudniu ubiegłego roku. Niestety, Cenega Poland, która jest dystrybutorem programu, dopiero teraz uporała się z jego lokalizacją.

Gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas miała swoją zachodnią premierę pół roku temu. Firma Cenega Poland, która jest jej dystrybutorem, kilkakrotnie zapowiadała, że tytuł "nadchodzi". Najpierw wskazywano na premierę "w styczniu", później "w marcu", aż ostatecznie produkt pojawił się dopiero teraz.

Szkoda, bo Vegas w światowej prasie okrzyknięte zostało najlepszą częścią serii. Gra zebrała świetne recenzje i przysporzyła sobie dziesiątki tysięcy fanów.

Tytuł przenosi użytkowników do słynnego miasta hazardu, zabawy i świateł. Jako dowódcy elitarnej grupy antyterrorystycznej musicie rozprawić się z najbardziej wpływowymi postaciami przestępczego półświatka. Co gorsza, stajecie oko w oko z ich mocodawcami...

Gra oferuje sporo nowości, w tym trzech niespotykanych wcześniej bohaterów (Logan Keller, Michael Walter i Jung Park), ulepszoną oprawę graficzną (z wykorzystaniem systemu motion-capture), zaawansowany system planowania i działania oraz rozbudowany tryb multiplayer.

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas wydane zostało w serii Super$eller. Produkt został zlokalizowany (napisy i dialogi). Jego cena wynosi około 49,90 złotych.

Oficjalna strona pod tym adresem.