Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent coraz bliżej...

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników agenta Sama Fishera. Na forum Ubisoftu pojawiła się oficjalna informacja dotycząca premiery najnowszej odsłony kultowego cyklu Tom Clancy's Splinter Cell, o podtytule Double Agent. Produkt trafi na rynek 19 października bieżącego roku.

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent coraz bliżej...
To nie koniec atrakcji. Tuż przed premierą, francuski koncern ma udostępnić kilka wersji demonstracyjnych gry. Jedna będzie przeznaczona na konsolę Xbox 360 (tryb multiplayer), a dwie na PC (tryb singleplayer i multiplayer oddzielnie).

Programy trafią do rąk graczy najwcześniej we wrześniu, na miesiąc przed premierą pełnej wersji gry.

Przy okazji Ubisoft poinformował, że nie będzie publicznych beta-testów trybu o nazwie Versus, tak jak miało to miejsce w przypadku Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory.

Akcja Double Agent została przeniesiona w rok 2008 - rozgrywa się dwanaście miesięcy po wydarzeniach opowiedzianych w poprzedniej części (Chaos Theory). Główny bohater, agent Sam Fisher, dostał zadanie rozbicia grupy terrorystów od środka.

Po raz pierwszy w historii serii gracz będzie mógł poczuć napięcie i dylematy związane z pracą podwójnego agenta. Zabijając zbyt wielu kryminalistów, odkryjesz się. Wahając się, zaryzykujesz utratę życia milionów istnień. Tak, misja jest niezwykle ważna, ale pamiętaj, że twoje życie jest równie cenne...