Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent w promocyjnej cenie!

Wspaniała niespodzianka dla wszystkich fanów Sama Fishera. Cenega, partner Ubisoftu w Polsce, poinformowała, że w sklepie internetowym firmy rozpoczęła się przedsprzedaż Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent. Chętnych, z racji atrakcyjnej promocji, na pewno nie zabraknie.

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent w promocyjnej cenie!
Każdy, kto już teraz zamówi kolejną odsłonę serii z tajnym, agentem w roli głównej, otrzyma ją w niezwykle promocyjnej cenie - 78,90 złotych. Darmowym dodatkiem będzie koszulka z logo gry.

Splinter Cell: Double Agent pojawi się w sprzedaży w listopadzie, w podwójnej wersji językowej - gracze będą mogli wybrać oryginalną wersję angielską lub polską z napisami i dialogami. Cena gry została ustalona na poziomie 99,90 złotych.

Akcja Double Agent została przeniesiona w rok 2008 - rozgrywa się dwanaście miesięcy po wydarzeniach opowiedzianych w poprzedniej części (Chaos Theory). Główny bohater dostał zadanie rozbicia grupy terrorystów od środka.

Po raz pierwszy w historii serii gracz będzie mógł poczuć napięcie i dylematy związane z pracą podwójnego agenta. Zabijając zbyt wielu kryminalistów, odkryjesz się. Wahając się, zaryzykujesz utratę życia milionów istnień. Rozwiązanie na pewno nie będzie łatwe...