TomTom dla PDA i komórek

TomTom NAVIGATOR 6 to oprogramowanie nawigacyjne, kompatybilne nie tylko z PDA, ale również z telefonami komórkowymi działającymi w systemie Symbian lub Smartphone. Mapy w zależności od wersji obejmują od kilku do kilkudziesięciu krajów europejskich.

TomTom NAVIGATOR 6 w wersji regionalnej zawiera szczegółowe mapy Polski, a także Czech, Słowacji i Węgier oraz drogową mapę całej Europy. Istnieje możliwość dokupienia szczegółowych map innych regionów lub całej Europy Zachodniej. Mapy Polski zawierają szczegółowe plany adresowe obejmujące ok. 26 procent populacji, co pozwala dotrzeć pod wskazany adres z uwzględnioną numeracją budynków do ponad 10 mln mieszkańców Polski.

W trakcie podróży cyfrowy obraz drogi, wyświetlany jest na ekranie telefonu komórkowego lub PDA. Dodatkowo użytkownika prowadzą wypowiadane przez lektora komunikaty głosowe, instruujące dokładnie jaki manewr w danym momencie należy wykonać. Korzystanie z nawigacji uprzyjemnia oparty na ikonach interfejs oraz trójwymiarowa, kolorowa grafika, o niespotykanej dotąd w przenośnych rozwiązaniach nawigacyjnych skali barwnej 65 000 kolorów. Używając TomTom NAVIGATOR 6 możemy swobodnie odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne lub pisać i odczytywać maile, nie przerywając nawigacji. W trakcie trwania rozmowy telefonicznej głos lektora automatycznie wycisza się, a nawigacja jest kontynuowana przy pomocy wskazówek graficznych na ekranie. Oprogramowanie wyposażone jest także w bazy danych zawierające wiele przydatnych adresów wraz z numerami telefonów: hoteli, stacji kolejowych, restauracji, kin, teatrów, bankomatów, itp. W systemie znane są one jako Użyteczne Miejsca (UM). Do każdego z nich możemy zadzwonić bezpośrednio z poziomu menu. TomTom NAVIGATOR 6 umożliwia również bezpośrednią nawigację do miejsc zapisanych w książce adresowej.

TomTom dla PDA i komórek

Oprogramowanie nawigacyjne TomTom NAVIGATOR 6

Ułatwieniem podczas podróży jest opcja planowania podroży w oparciu o pożądany czas przyjazdu oraz alarm przekroczenia dozwolonej prędkości. Dla miłośników pieszych wędrówek pożyteczny będzie również widok z perspektywy pieszego czyli mapa 2D ustawiona w jednej pozycji, by ułatwiać orientację podczas pieszej nawigacji.

Użytkownicy NAVIGATORA 6 mogą korzystać z możliwości, jakie daje oprogramowanie TomTom HOME. Pozwala ono zarządzać, pobierać, przechowywać oraz przetwarzać zawartość danych i serwisów z własnego PC bezpośrednio na PDA. TomTom HOME jest kompatybilny zarówno z komputerami PC jak i Macintosh. Możliwe jest także korzystanie z usługi TomTom Buddies, która pozwala zarejestrowanym użytkownikom urządzeń TomTom lokalizować się nawzajem.

Sugerowana cena detaliczna oprogramowania wynosi 429 zł

Dystrybutor:

http://www.bajtel.pl