Tomasz Lis uruchomi serwis internetowy

Znany dziennikarz telewizyjny Tomasz Lis ujawnił, że od kilku miesięcy pracuje nad uruchomieniem nowego serwisu internetowego. Ma on wyznaczać nowe standardy w podawaniu wiadomości i stać się jednym z opiniotwórczy źródeł informacji w naszym kraju. Serwis powinien ruszyć na początku 2012 roku.

Tomasz Lis

Tomasz Lis nazywa swój nowy projekt polskim Huffington Post. Dziennikarz ujawnił, że w projekt zaangażowanych jest kilkanaście osób, a jego budżet jest wielomilionowy. W mediach elektronicznych od lat nie wystartowało nic tak dużego - dodaje Lis.

Nowy projekt zdobywcy dziewięciu Wiktorów i trzech tytułów Dziennikarza Roku ma mocno zatrząść polską branżą serwisów internetowych oraz mediów informacyjnych. Jego celem jest obalenie obowiązujących reguł podawania informacji.

Więcej szczegółów na temat nowego serwisu internetowego poda jego założyciel na Forum IAB Polska, które rozpoczyna się 8 listopada. Odbędzie się ono w hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Lis wystąpi pierwszego dnia o 11:10.

Tomasz Lis to współtwórca i gospodarz programów publicystycznych, dziennikarz TVP i redaktor naczelny tygodnika Wprost. Forum IAB jest jednym z ważniejszych wydarzeń w polskiej branży internetowej. Oprócz Lisa, przemawiać będą inne ważne postacie internetu z Polski i zagranicy.

________________________________________

Źródło zdjęcia: www.tomaszlisnazywo.pl