Tomb Raider: Anniversary pojawi się na Xboxa 360

Posiadający konsolę Microsoftu fani Lary Croft tracili już resztki nadziei na ujrzenie Tomb Raider: Anniversary. Teraz jednak mogą na powrót się cieszyć - Eidos zapewnił, że gra w wersji na konsolę wkrótce trafi na rynek.

Tytuł Tomb Raider: Anniversary miał oryginalnie trafić na PlayStation 2, PlayStation Portable i konsolę Xbox 360. Wcześniej w tym roku gra wyszła na pierwsze dwie platformy. Jeśli chodzi o konsolę Microsoftu sprawa jednak ucichła.

Teraz jednak Eidos potwierdził prace nad wersją na Xboxa 360. Tomb Raider: Anniversary, tak jak zaplanowano, ma zostać wydana w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to standardowa wersja pudełkowa. Można jednak będzie wejść w posiadanie gry innym sposobem. Każdy z epizodów pojawi się na Xbox Live Marketplace. W tym wypadku jednak do zabawy potrzebny będzie Tomb Raider: Legend.

Pozostaje jeszcze pytanie kiedy fani będą mogli ujrzeć ową wersję Anniversary? Eidos zarzeka się, że "daty wydania zostaną opublikowane już w najbliższym czasie". W środowisku amerykańskich sklepów online pojawiła się jednak bardziej dokładna data. Mianowicie twierdzą oni, że gra będzie dostępna już 23 października. Czy to prawda? Przekonamy się na dniach.

Zobacz także:

Tomb Raider Anniversary - wideorecenzja


Zobacz również