Tomb Raider: Anniversary w czerwcu

W ostatnich dniach w sieci roiło się od spekulacji dotyczących daty premiery Tomb Raider: Anniversary. Wszystko z powodu informacji, jakie pojawiły się na kartach produktów w zachodnich sklepach z grami. Wskazywały one na datę 25 maja. Podobne dane umieszczone zostały na oficjalnej, europejskiej stronie Eidos Interactive. Pojawiły się jednak wątpliwości...

Tomb Raider: Anniversary w czerwcu

W informacji prasowej jaką wystosował Amerykański oddział Eidos Interactive, czytamy, że oficjalna premiera Tomb Raider: Anniversary w Stanach Zjednoczonych nastąpi dokładnie 5 czerwca bieżącego roku.

Tytuł trafi w pierwszej kolejności na PC i PS 2. Posiadacze innych platform będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Inne zdanie na temat premiery mają przedstawiciele europejskiego oddziału Eidos Interactive. Na stronie firmy wciąż istnieje informacja, że gra trafi do sprzedaży w maju. Ten sam termin wskazują sklepy internetowe.

Cóż, bardzo prawdopodobne, że w tym przypadku nie doszło do żadnej pomyłki. W końcu jak na razie większość produktów Eidosu pojawiała się najpierw w Europie a później w Stanach Zjednoczonych. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie tak samo. Lara - czekamy na Ciebie!

Wszystkie informacje na temat Tomb Raider: Anniversary znajdziecie pod tym adresem.