Tomb Raider: Ultimate Edition

Jak poinformowała firma Cenega, do sklepów na terenie całego kraju trafiła kolekcja sześciu gier z Larą Croft w roli głównej.

Lara Croft jest najbardziej znaną postacią występującą w grach komputerowych (również dzięki produkcjom filmowym ekranizującym jej przygody). Seksowna pani archeolog "wystąpiła" w sześciu częściach Tomb Raidera, w dwóch filmach, a teraz zagościła także w grach przeznaczonych na telefony komórkowe.

Tomb Raider: Ultimate Edition to wszystkie przygody słynnej pani archeolog w jednym zestawie. Znalazły się tu następujące tytuły: Tomb Raider, Tomb Raider II, Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft, Tomb Raider IV: The Last Revelation i Tomb Raider V: Chronicles, a także najnowsza odsłona przygód Lary - Tomb Raider: The Angel of Darkness. Dodatkowo w zestawie znajdą się cztery płyty z oficjalnymi wersjami Gold Edition, najlepszymi, wybranymi poziomami stworzonymi przez fanów, narzędziami do edycji poziomów, dźwiękami, tapetami, patchami, demami i programami użytkowymi. Do tego wszystkiego nie lada gratka dla fanów Larry - 280-stronicowa książka "Tomb Raider: Kolebka Życia", opowiadająca o przygodach nieustraszonej pani Croft. Cena zestawu to 249,00 zł.

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl


Razer Naga Trinity

Najwszechstronniejsza mysz do gier MOBA/MMO z 3 wymiennymi panelami bocznymi