Tomorrow.do - zrobię to jutro!

Do It Tomorrow to mała aplikacja sieciowa dla wszystkich, którzy mają kłopoty z zapamiętaniem zadań do wykonania dziś lub jutro.

Do It Tomorrow to łatwa w obsłudze aplikacja do zarządzania zadaniami na dziś i jutro. Jeśli twórcy usuną kilka błędów i wzbogacą program o przydatne funkcje, chętnie z niego skorzystamy.

Do It Tomorrow to łatwa w obsłudze aplikacja do zarządzania zadaniami na dziś i jutro. Jeśli twórcy usuną kilka błędów i wzbogacą program o przydatne funkcje, chętnie z niego skorzystamy.

Wejdź na stronę:

Zobacz też:

Rejestracja w serwisie jest darmowa, podobnie jak korzystanie ze wszystkich jego możliwości. Serwis jest bardzo prosty w obsłudze. Otrzymujemy do wypełnienia otwarty kalendarz, a w nim dwie rubryki - today i tomorrow. W każdej z nich możemy umieszczać swoje cele do realizacji. Z pomocą strzałek przenosimy opóźnione zadania na kolejny dzień. Program może też zrobić to automatycznie, jeśli do końca dnia nie zatwierdzimy zadania. Kiedy uda nam się je wykonać, klikamy w nazwę zadania i już zostaje ono wykreślone ze strony i z naszej pamięci.

Dzięki usłudze "Keep Me Logged In", nie musimy nawet myśleć o zalogowaniu się w usłudze. Wpisy dodawane są czytelnym, ręcznym fontem, który wraz z interesującym wyglądem samego kalendarza, nadaje usłudze ciekawego charakteru. Wybrana przez twórców czcionka (Vavont) nie obsługuje polskich znaków. Literki dopisane Arialem lub innym standardowym fontem nie wyglądają zbyt ładnie.

Do It Tomorrow (www.tomorrow.do) nie jest, z pewnością, usługą dla menedżerów zarządzających dużymi projektami lub zespołem pracowników. Z drugiej strony, czy większość naszych zadań nie należy jednak właśnie do najbliższych dwóch dni? Aplikacja nie pozwala na korzystanie ze skomplikowanych metod Getting Things Done. Nie ma też żadnego systemu zwiększającego wydajność.

Usługa działa jako bezpłatna aplikacja dla smartfonów i tabletów z Androidem lub iOS. Program działa zupełnie tak, jak w wersji "webowej". Do It Tommorow nie współpracuje za to z przeglądarką Internet Explorer 8.

Pomysł łatwej aplikacji do zarządzania zadaniami bardzo nam się spodobał, ale brakuje tu kilku przydatnych funkcji. Chciałoby się nieraz przenieść zadanie na wybrany dzień w przyszłości (jak w tradycyjnym, papierowym kalendarzu) lub dopisać do zadania krótki komentarz.