Tony 8 na PS 3 bez trybu online

Wielbiciele wirtualnych szaleństw na desce, którzy jakoś przełknęli informację o opóźnionej premierze konsoli PLAYSTATION 3 w Europie i nadal chcą ją kupić, będą mieli kolejny powód aby zastanowić się nad ofertą konkurencji.

Tony 8 na PS 3 bez trybu online
Firma Neversoft Entertainment odpowiedzialna za projekt Tony Hawk's Project 8 poinformowała właśnie, że wersja gry na konsolę Sony zostanie pozbawiona trybu multiplayer.

Winę, według autorów, ponoszą przedstawiciele producenta urzędzenia. Nie dostarczyli oni odpowiednich danych dotyczących trybu online nowego Playstation.

Jako, że premiera programu zaplanowana jest na listopad bieżącego roku, firma zdecydowała, że nie ma już czasu na wprowadzenie niezbędnych poprawek.

Trzeba przyznać, że Sony nie popisało się. W końcu Neversoft Entertainment współpracuje z koncernem już od dłuższego czasu, a Tony 8 ma być jednym z tytułów startowych PS 3.

Żałować mogą też przyszli posiadacze PS 3. Ósma część serii traktującej o jeździe na deskorolce ma zawierać bardzo rozbudowany, pozwalający na jednoczesną zabawę ośmiu graczom na raz, tryb multiplayer.

Oficjalna strona gry tutaj.