Top 10 z Media Markt (15-21.09.2003r.)

Po kilku tygodniach na samym szczycie zestawienia najchętniej kupowanych gier na PC, Maluch Racer spada w końcu na trzecią pozycję. Jego miejsce na szczycie tabeli zajmuje GTA 3 Vice City.

Wśród gier przeznaczonych na komputery osobiste znakomicie, bo na drugiej pozycji listy, debiutuje gra Piraci z Karaibów, która zapowiada się na przebój najbliższych tygodni. Do zestawienia powrócił dodatek The Sims: Gwiazda wraz z Hard Truck 18 Wheels of Steel i dodatkiem Warcraft 3 The Frozen Throne. Największy spadek na liście zanotował zestaw Warcraft III + Warcraft III The Frozen Throne, spadając z miejsca trzeciego na dziewiąte.

W zestawieniu gier przeznaczonych na PS2, podobnie jak w ubiegłym tygodniu, nie zanotowaliśmy żadnych spektakularnych zmian. Na pierwszej pozycji, wciąż pozostaje zestaw Eye Toy Play. Na drugie miejsce, z szóstego awansuje Colin McRae 3, a trzecia pozycja przypadła powracającej na listę grze State Of Emergency. Czwarte miejsce zajmuje Getaway, natomiast na piątej bez zmian GTA Vice City. Największym pechowcem zestawienia jest Tekken 4, który z pozycji drugiej spadł na dziewiątą.

Wśród gier przeznaczonych na GBA i GBC, jak co tydzień spory ruch. W zestawieniu pojawiło się pięć tytułów, które nie były notowane w ubiegłym tygodniu. Wśród nich są dwie nowości: Castelevana Aria Of Sorrow debiutująca na pozycji ósmej i Game Watch Gall 4, zajmująca piątą pozycje. Na dwóch pierwszych miejscach tak jak w notowaniu w ubiegłym tygodniu dwa tytuły o przygodach Pokemonów, które ponownie zamieniły się miejscami.

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. GTA 3 Vice City

2. Piraci Z Karaibów

3. Maluch Racer Deluxe

4. Colin Mcrae Rally 3

5. Hard Truck 18 Wheels Of Steel

6. Złota Edycja Diablo 2

7. Sims Gwiazda

8. GTA 3

9. Warcraft III + Warcraft III The Frozen Throne

10. Warcraft 3 The Frozen Throne

Top 10 PS2

1. Eye Toy Play

2. Colin McRae 3

3. State Of Emergency

4. Getaway

5. GTA Vice City

6. WRC 2 Extreme

7. Hulk

8. GT 3

9. Tekken 4

10. Władca Pierścieni

Top 10 GBA i GBC

1. Pokemon Ruby

2. Pokemon Sapphire

3. GT Advance 3 Pro Concept Racing

4. Tekken Advance

5. Game Watch Gall 4

6. Medal Of Honor

7. Lord Of The Rings

8. Castelevana Aria Of Sorrow

9. Yoshis Island Super Mario Advance

10. Rayman 3