Top 10 z Media Markt (18-24.08.2003r.)

W zestawieniu najchętniej kupowanych gier przeznaczonych na komputery osobiste znakomicie, bo na drugiej pozycji listy, debiutuje pierwszy oficjalny dodatek do gry Neverwinter Nights pt. "Shadow of Undrentide".

Na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier na PC bez zmian - GTA 3: Vice City, na drugiej pozycji debiutujący Shadow of Undrentide, a na trzeciej wciąż chętnie kupowany dodatek The Sims Gwiazda. Na czwarte miejsce z trzeciego spada Colin, a z czwartego na piąte dodatek do Warcrafta 3 – The Frozen Throne. Drugi debiutant w zestawieniu, gra Maluch Racer Deluxe, plasuje się na dziesiątej pozycji listy.

W zestawieniu obejmującym gry przeznaczone na PS2, na pierwszym miejscu bez zmian zestaw Eye Toy Play, na drugą pozycję z piątej awansuje Vice City, spychając na trzecią pozycję grę Tekken 4. Na liście trzy nowości: Enter The Matrix (7), WRC 2 Extreme (8) i State Of Emergency (10).

Na liście najchętniej kupowanych gier na konsole GBA i GBC podobnie jak w ubiegłym tygodniu królują gry o przygodach Pokemonów - Pokemon Sapphire(1), Pokemon Ruby(2), które zamieniły się miejscami w stosunku do zestawienia z zeszłego tygodnia. Na liście jedna nowość – Jungle Book 2 (8) oraz trzy tytuły, które powróciły na listę po krótkiej nieobecności: Hamtaro, Harry Potter i Komnata Tajemnic oraz Colin McRae 2.

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. GTA 3 Vice City

2. Neverwinter Nights: Shadow of Undrentide

3. Sims Gwiazda

4. Colin McRae Rally 3.0

5. Warcraft 3 The Frozen Throne

6. Ghost Master

7. Sims Delux

8. Hard Truck 18 Wheels Of Steel

9. GTA 3

10. Maluch Racer Deluxe

Top 10 PS2

1. Eye Toy Play

2. GTA Vice City

3. Tekken 4

4. Final Fantasy 10

5. Getaway

6. Colin Mcrae 3

7. Enter The Matrix

8. WRC 2 Extreme

9. Tomb Raider The Angel Of Darkness

10. State Of Emergency

Top 10 GBA i GBC

1. Pokemon Sapphire

2. Pokemon Ruby

3. Golden Sun

4. Harry Potter Komnata Tajemnic

5. Hamtaro

6. Hugo Evil Mirror Pl

7. FIFA Football.

8. Jungle Book 2

9. Tekken Advance

10. Colin Mcrae 2