Top 10 z Media Markt (19-25.05.2003r.)

Wśród gier przeznaczonych na PC i GBA triumfuje Rayman 3, a wśród tytułów przeznaczonych na PS2 GTA Vice City - gra, która zdetronizowała czwartą cześć Tekkena.

Na drugim miejscu zestawienia bestsellerów na PC Championship Manager 4 - triumfator z ubiegłego tygodnia. Premiera kolejnego dodatku do serii The Sims, sprawiła że rodzinka w wersji Delux awansowała z szóstej pozycji na trzecią spychając o jedno oczko brązowego medalistę z ubiegłego tygodnia - Gothic 2. Z zestawieniem pożegnała się natomiast gra Splinter Cell, którą zastąpił Scooby Doo i Miasto Duchów.

Wśród gier przeznaczonych na PS2 największy skok w zestawieniu zaliczył Colin Mcrae 3, który awansował z dziesiątej pozycji na trzecią zamieniając się miejscami z Toca Race Driver, który okupuje aktualnie dziesiątą pozycję. Na liście pojawiły się cztery nowe tytuły: Władca Pierścieni, WRC 2 Extreme, Pro Evolution Soccer 2, Medal Of Honor Frontline, które zastąpiły Metal Gear Solid 2: Substance, Gt 3, Harry Potter Komnata Tajemnic i Splinter Cell.

W zestawieniu GBA, pierwsza trójka bez zmian. Na liście dwa nowe tytuły: Golden Sun i Tekken Advance, które zastąpiły Crash Bandicoot Xs oraz The Legend Of Zelda.

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. Rayman 3

2. Championship Manager 4 Pl

3. Sims Deluxe

4. Gothic 2 + Gothic 1

5. Sims Zwierzaki

6. Toca Race Driver

7. Modi I Nana Sprytne Smyki

8. Duke Nukem Manhattan Project

9. Delta Force: Helikopter W Ogniu

10. Scooby Doo I Miasto Duchów

Top 10 PS2

1. GTA Vice City

2. Tekken 4

3. Colin Mcrae 3

4. Władca Pierścieni

5. Rayman 3.

6. WRC 2 Extreme

7. Pro Evolution Soccer 2

8. Final Fantasy 10

9. Medal Of Honor Frontline

10.Toca Race Driver

Top 10 GBA

1. Rayman 3

2. Pokemon Crystal

3. Harry Potter i Komnata Tajemnic

4. Golden Sun

5. Wario Land 4

6. Hugo Evil Mirror Pl

7. Tekken Advance

8. Lord Of The Rings

9. Władca Pierścieni

10. Super Mario Advance 2