Top 10 z Media Markt (20-26.10.2003 r.)

W zestawieniu najchętniej kupowanych gier na komputery osobiste na pierwszym miejscu znakomicie debiutuje strategia Twierdza: Krzyżowiec. Druga nowość na liście - Commandos 3- debiutuje niżej, niż można było oczekiwać, bo na czwartej pozycji.

Top 10 PC

Na pierwszym miejscu wspomniany wcześniej Krzyżowiec, na drugim Piraci z Karaibów, którzy awansowali z pozycji czwartej, a pierwszą trójkę zamyka triumfatorka z ostatniego tygodnia - gra Star Wars Jedi Academy. Na czwartej pozycji debiutujący Commandos 3, natomiast na piątej stały od wielu miesięcy punkt zestawienia – GTA 3: Vice City. Poniżej pełne zestawienie.

1. Twierdza Krzyżowiec

2. Piraci z Karaibów

3. Star Wars Jedi Academy

4. Commandos 3 Kierunek Berlin

5. GTA 3 Vice City

6. Colin Mcrae Rally 3.0

7. Hard Truck 18 Wheels Of Steel

8. Bestseller Half Life

9. UFO Kolejne Starcie DVD

10. Scooby Doo Piramidalna Zagadka

Top 10 PS2

Po wielu tygodniach przebywania na pierwszym miejscu zestawienia, zestaw gier Eye Toy Play rozpoczął swoją podróż w dół listy. W ubiegłym tygodniu spadł z pierwszego miejsca na drugie, a w tym tygodniu zajmuje już pozycję piątą. Na pierwszym miejscu listy uplasowała się debiutująca Pro Evolution Soccer 3, na drugim triumfator z ubiegłego tygodnia - Colin Mcrae 04, a na trzecim GT3. Poniżej pełne zestawienie.

1. Pro Evolution Soccer 3

2. Colin Mcrae 04

3. GT 3

4. Getaway

5. Eye Toy Play

6. Conflict Desert Storm 2

7. Tekken 4

8. WRC 2 Extreme

9. JAK II Renegade

10. GTA Vice City

Top 10 GBA i GBC

Jak co tydzień zestawienie najchętniej kupowanych gier na GBA i GBC zanotowało najwięcej zmian wśród wszystkich bestsellerowych list. W zestawieniu aż sześć nowych tytułów, wśród których znalazły się trzy nowości: Advance Wars 2, Star Wars Episode 2, Super Street Fighter 2. Na pierwszym miejscu listy uplasowała się gra Golden Sun 2, a na drugim i trzecim - zdetronizowane wreszcie Pokemony. Poniżej pełne zestawienie.

1. Golden Sun 2

2. Pokemon Sapphire

3. Pokemon Ruby

4. Advance Wars 2

5. Harry Potter Komnata Tajemnic

6. Super Wario Advance

7. FIFA Football

8. Star Wars Episode 2

9. Super Street Fighter 2

10. Castelvania


Zobacz również