Top 10 z Media Markt (22 – 28.09.2003 r.)

Na piątej pozycji zestawienia najchętniej kupowanych gier na PC debiutuje długo oczekiwana polska gra Polanie II, która na zachodzie dystrybuowana jest pod tytułem Knight Shift.

Wśród gier przeznaczonych na PC, na pierwsze miejsce z drugiego awansuje gra Piraci z Karaibów, spychając na pozycję drugą triumfatora z ubiegłego tygodnia - GTA Vice City. Lider kilku ostatnich tygodni – Maluch Racer spada z pozycji trzeciej na szóstą. Poza drugą odsłoną Polan na liście debiutuje również "Podwójna edycja" NWN, zawierająca wersje podstawową i dodatek do tej popularnej gry RPG. Do zestawienia po krótkiej nieobecności powrócił także Ghost Master.

W zestawieniu obejmującym bestsellery na konsole PS 2 kilka niespodzianek. Najbardziej zaskakująca to znakomity debiut czwartej odsłony Colina, która zdetronizowała triumfatora zestawienia z kilku ostatnich tygodni – zestaw Eye Toy Play. Na trzecie miejsce z piątego awansuje GTA Vice City, a z dziewiątego na czwarte Tekken 4, który w ubiegłym tygodniu zanotował największy spadek. W zestawieniu debiutują również Burnout 2 i Metal Gear Solid 2: Substance.

Aktualne zestawienie najchętniej kupowanych gier na GBA nie przyniosło zbyt wielu niespodzianek. Na dwóch pierwszych miejscach bez zmian - gry z Pokemonami w roli głównej. Na czwartym pojawiają się waleczne robale (Worms World Party), a na piątym Harry Potter Komnata Tajemnic. Na listę po krótkiej nieobecności powróciły również gry Hugo Evil Mirror, Mario Kart i Crash Bandicoot XS.

Top 10 PC

1. Piraci z Karaibów

2. GTA 3 Vice City

3. Colin Mcrae Rally 3

4. Hard Truck 18 Wheels Of Steel

5. Polanie 2

6. Maluch Racer Deluxe

7. Podwójna Edycja Neverwinter Nights

8. GTA 3

9. Sims Gwiazda

10. Ghost Master

Top 10 PS2

1.Colin Mcrae 04

2. Eye Toy Play

3. GTA Vice City

4. Tekken 4

5. Tomb Raider The Angel Of Darkness

6. Burnout 2

7. Getaway

8. GT 3

9. WRC 2 Extreme

10. Metal Gear Solid 2: Substance

Top 10 GBA

1. Pokemon Ruby

2. Pokemon Sapphire

3. Yoshis Island Super Mario Advance

4. Worms World Party

5. Harry Potter Komnata Tajemnic

6. Tekken Advance

7. Hugo Evil Mirror Pl

8. Mario Kart

9. Medal of Honor

10. Crash Bandicoot XS