Top 10 z Media Markt (25-30.08.2003r.)

Na pierwszym miejscu najchętniej kupowanych gier na PC niespodziewanie znalazła się polska produkcja pod tytułem Maluch Racer Deluxe, która pozwala sprawdzić wyścigowe umiejętności graczy za kierownicą tuningowanych fiatów 126p.

Maluch Racer Deluxe, który debiutował w ubiegłym tygodniu na dziesiątej pozycji, pokonał tak popularne gry jak GTA:Vice City (2), Sims Gwiazda (3) czy Colin McRae Rally 3 (4). Na piątą pozycję zestawienia spadł srebrny medalista zestawienia z ubiegłego tygodnia - dodatek Neverwinter Nights: Shadow of Undrentide. Jedyną nowością na liście jest Złota Edycja Diablo(9), która zastąpiła w zestawieniu grę Hard Truck 18 Wheels Of Steel.

W zestawieniu obejmującym gry przeznaczone na PS2 pierwsza trójka bez zmian. Na czwartą pozycję z piątej awansowała gra Getaway, a z siódmej na piątą Enter the Matrix. Na liście dwie nowości: Midnight Club 2(8) i GT Concept(9), które zastąpiły Colina oraz grę State Of Emergency.

Mimo, że pierwsza dwójka listy pozostała bez zmian, wśród gier przeznaczonych na GBA i GBC, jak co tydzień spory ruch. Na trzeciej pozycji debiutuje gra Crash Bandicoot XS, a na czwartą powraca Wario Ware INC. Ponadto w zestawieniu znajdują się jeszcze trzy gry, których nie widzieliśmy w ubiegłym tygodniu - debiutujący na pozycji szóstej Castlevania Aria of Sorrow, na ósmej po krótkiej nieobecności znalazła się gra Lord of The Rings, a na dziewiątej Scorpion King.

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. Maluch Racer Deluxe

2. GTA 3 Vice City

3. Sims Gwiazda

4. Colin McRae Rally 3

5. Neverwinter Nights: Shadow of Undrentide

6. Ghost Master

7. Warcraft 3 The Frozen Throne

8. GTA 3

9. Złota Edycja Diablo 2

10. Sims Delux

Top 10 PS2

1. Eye Toy Play

2. Gta Vice City

3. Tekken 4

4. Getaway

5. Enter the Matrix

6. Final Fantasy 10

7. Tomb Raider the Angel Of Darkness

8. Midnight Club 2

9. GT Concept

10. WRC 2 Extreme

Top 10 GBA i GBC

1. Pokemon Sapphire

2. Pokemon Ruby

3. Crash Bandicoot XS

4. Wario Ware Inc

5. Hugo Evil Mirror Pl

6. Castlevania Aria of Sorrow

7. Tekken Advance

8. Lord of The Rings

9. Scorpion King

10. Golden Sun