Top 10 z Media Markt (26.05. - 1.06.2003r.)

Jak na gwiazdę przystało, najnowszy dodatek do popularnej serii The Sims, debiutuje na pierwszej pozycji zestawienia najchętniej kupowanych gier na PC. Wśród gier przeznaczonych na PS2 palmę pierwszeństwa dzierży Rayman 3, a na GBA Pokemon Crystal.

W zestawieniu bestsellerów PC, poza gwiazdą jeszcze dwie nowości: Hard Truck 18 Wheels Of Steel, który debiutuje na pozycji szóstej oraz Prosiaczek i Przyjaciele plasujący się na dziewiątej pozycji zestawienia. Rayman 3 został zepchnięty na pozycję drugą, a Championship Manager spada z drugiej na piątą. Z zestawieniem pożegnały się natomiast cztery tytuły: Toca Race Driver, Modi i Nana Sprytne Smyki, Duke Nukem Manhattan Project oraz Scooby Doo i Miasto Duchów.

W zestawieniu najchętniej kupowanych gier na PS2 znowu spory ruch - triumfator z ubiegłego tygodnia GTA spada na pozycję trzecią, plasując się za czwartą częścią Tekkena, który utrzymuje pozycję z ubiegłego tygodnia. Na czwartej debiutant Silent Hill 3, a za nim COLIN MCRAE 3. Z listą pożegnały się cztery tytuły: Władca Pierścieni, WRC 2 Extreme, Pro Evolution Soccer 2, Medal Of Honor Frontline.

Wśród gier przeznaczonych na GBA tylko jeden nowy tytuł, debiutujący na szóstej pozycji Crash Bandicoot Xs, zastąpił w zestawieniu grę Władca Pierścieni. Na drugiej pozycji uplasował się triumfator z ubiegłego tygodnia RAYMAN 3, a na trzecią awansuje z piątego Wario Land 4.

Poniżej pełne zestawienia:

PC

1. Sims Gwiazda

2. Rayman 3

3. Sims Delux

4. Gothic 2 + Gothic 1

5. Championship Manager 4 pl

6. Hard Truck 18 Wheels of Steel

7. Sims Zwierzaki

8. Helikopter w ogniu

9. Prosiaczek i przyjaciele

10. Harry Potter i Komnata Tajemnic

PS2

1. Rayman 3.

2. Tekken 4

3. Gta Vice City

4. Silent hill 3

5. Colin mcrae 3

6. Fifa 2003

7. Toca race driver

8. Thps 4

9. Harry Potter Komnata Tajemnic

10. Final fantasy 10

1. Pokemon crystal

2. Rayman 3

3. Wario land 4

4. Lord of the Rings

5. Hugo Evil Mirror pl

6. Golden Sun

7. Super Mario Advance 2

8. Crash bandicoot xs

9. Tekken advance

10. Harry Potter Komnata Tajemnic