Top 10 z Media Markt (29.09 – 05.10.2003r.)

Złoty medalista z ubiegłego tygodnia Piraci Karaibów spada na na piątą pozycję ustępując miejsca nowości z serii Star Wars.

Po raz pierwszy od bardzo dawna w zestawieniu najchętniej kupowanych gier na PC pojawiło się aż pięć tytułów, które nie były notowane w ubiegłym tygodniu. Na pierwszym miejscu debiutuje Star Wars: Jedi Academy. Na drugiej pozycji kolejny debiutant – odświeżone i zmodyfikowane UFO w najtańszej wersji, a na trzeciej uplasował się weteran zestawienia: GTA 3 Vice City. Na czwartej pozycji trzeci debiutant zestawienia gra RPG Lionheart, a na siódmym UFO po raz drugi, ale w znacznie droższej, kolekcjonerskiej wersji. Po krótkiej nieobecności na listę powrócił również zestaw Warcraftów.

W zestawieniu obejmującym gry przeznaczone na PS2 na pierwszym i drugim miejscu bez zmian kolejno: Colin 04 i zestaw Eye Toy Play. Na trzecie z czwartego awansuje Tekken 4, na czwarte o jedno oczko do góry przesunął się Tomb Raider. Na piątym natomiast wylądował brązowy medalista zestawienia z ubiegłego tygodnia - GTA Vice City. Ponadto na listę powróciły trzy tytuły, których nie było w zestawieniu z ubiegłego tygodnia: Return To Castle Wolfenstein, Burnout 2 i Władca Pierścien.

Na liście bestsellerów wśród gier na GBA i GBC jak co tydzień dynamiczna rotacja. Tym razem jednak poza tytułami powracającymi do zestawienia pojawiły się również trzy nowości: Castelevania Aria Of Sorrow, debiutująca na pozycji czwartej, Tarzan Return To The Jungle tuż za nią na pozycji piątej i Spider Man The Move na miejscu siódmym. Na pierwszych dwóch pozycjach zestawienia bez zmian dwie gry z Pokemonami w roli głównej, kolejno Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire. Na trzecie natomiast, z miejsca siódmego awansuje Hugo Evil Mirror.

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. Star Wars Jedi Academy

2. UFO Kolejne Starcie DVD

3. GTA 3 Vice City

4. Lionheart

5. Piraci z Karaibów

6. Warcraft III + Frozen Throne

7. UFO Kolejne Starcie Wersja Kolekcjonerska

8. Colin Mcrae Rally 3

9. Maluch Racer Deluxe

10. Hard Truck 18 Wheels Of Steel

Top 10 PS2

1.Colin Mcrae 04

2. Eye Toy Play

3. Tekken 4

4. Tomb Raider The Angel Of Darkness

5. GTA Vice City

6. Return To Castle Wolfenstein

7. GT 3

8. Getaway

9. Burnout 2

10. Władca Pierścieni

Top 10 GBA

1. Pokemon Ruby

2. Pokemon Saphire

3. Hugo Evil Mirror Pl

4. Castelevania Aria Of Sorrow

5. Tarzan Return To The Jungle

6. Harry Potter Komnata Tajemnic

7. Spider Man The Move

8. Wolfenstein 3D

9. Mario Kart

10. Donkey Kong Country