Top 10 z Media Markt (30.07 - 06.07.2003 r.)

Na drugiej pozycji zestawienia gier przeznaczonych na PC doskonale debiutuje pierwszy oficjalny dodatek do Warcrafta III – The Frozen Throne. Natomiast w zestawieniach obejmujących PS2, GBA i GBC, jak co tydzień, zmianie uległa połowa ich składu.

Na pierwszym miejscu listy bestsellerów na PC bez zmian Colin, za nim debiutujący The Frozen Throne, a potem The Sims: Gwiazda. Na czwartej pozycji Unreal 2, piąta przypadła zaś The Sims Deluxe. Ponadto do zestawienia powrócił zestaw Goticów i okupuje aktualnie siódmą pozycję, natomiast drugi debiutant zestawienia, gra Blood Rayne, wkracza na listę na pozycji dziewiątej.

W zestawieniu najlepiej sprzedających się gier na PS2 jak co tydzień spory ruch (choć nie znajdziemy w nim żadnych nowości). Na pierwszej pozycji, awansując z szóstego miejsca, plasuje się Colin, za nim, GTA: Vice City, a na trzecim Tekken 4, który powrócił na listę po krótkiej nieobecności. Ponadto do zestawienia powróciły jeszcze cztery notowane wcześniej tytuły: GTA 3, Return to Castle Wolfenstein, Medal of Honor Frontline oraz Władca Pierścieni.

Na liście najchętniej kupowanych gier na GBA i GBC, podobnie jak w przypadku PS2, pozostało tylko pięć tytułów z ubiegłego tygodnia. Na pierwszej pozycji Pokemon Crystal, który awansował z ósmej, na drugim Super Mario Advance 2 (nie notowana w ubiegłym tygodniu), a na trzeciej Rayman 3, który spadł z pozycji pierwszej.

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. Colin McRae Rally 3.0

2. Warcraft 3: The Frozen Throne

3. Sims Gwiazda

4. Unreal 2: The Awakening

5. Sims Deluxe

6. Chrome

7. Gothic 2 + Gothic 1

8. Rayman 3

9. Blood Rayne

10. Hard Truck 18 Wheels of Steel

Top 10 PS2

1. Colin McRae 3

2. GTA Vice City

3. Tekken 4

4. GT 3

5. GTA 3

6. Silent Hill 3

7. Splinter Cell

8. Return to Castle Wolfenstein

9. Medal of Honor Frontline

10. Władca Pierścieni

Top 10 GBA i GBC

1. Pokemon Crystal

2. Super Mario Advance 2

3. Rayman 3

4. Wario Ware Inc

5. Harry Potter Komnata Tajemnic

6. X Men 2: Wolverines Revenge

7. Golden Sun

8. Tom and Jerry: Infernal Escape

9. The Legend of Zelda

10. F1 2002