Top 10 z Media Markt (6 - 12.10.2003 r.)

Na dwóch pierwszych pozycjach zestawienia najchętniej kupowanych gier na PC bez zmian - Jedi Academy i UFO. Na dziesiątym miejscu debiutuje natomiast polska produkcja Polanie 2.

Top 10 PC

W aktualnym zestawieniu niewiele zmian. Na pierwszej pozycji Jedi Academy, a tuż za nią UFO Kolejne Starcie w edycji DVD. Na trzecie wskakuje natomiast pierwsza odsłona Half Life'a, którego kontynuacja ukaże się dopiero w 2004 roku. Na czwarte z piątego wspieli się Piraci z Karaibów, a na piatym uplasowała się gra Lionheart, która spadła o jedno oczko. Z zestawieniem pożegnał się natomiast zestaw Warcraftów i edycja kolekcjonerska UFO. Poniżej pełne zestawienie:

1. Star Wars Jedi Academy

2. UFO Kolejne Starcie DVD

3. Bestseller Half Life

4. Piraci z Karaibów

5. Lionheart

6. GTA 3 Vice City

7. Colin Mcrae Rally 3

8. Hard Truck 18 Wheels Of Steel

9. Maluch Racer Deluxe

10. Polanie 2

Top 10 PS2

Wśród bestsellerów przeznaczonych na PS2 wyjątkowo niewielki ruch i tylko trzy tytuły nie notowane w ubiegłym tygodniu. Na pierwszych pozycjach bez zmian Colin 04, a za nim zestaw Eye Toy Play. Na trzecie miejsce z piątego awansuje GTA Vice City, a z siódmego na czwarte - GT 3. Z zestawieniem pożegnały się gry Tomb Raider; The Angel Of Darkness, Return To Castle Wolfenstein i Władca Pierścieni. Poniżej pełne zestawienie:

1. Colin Mcrae 04

2. Eye Toy Play

3. GTA Vice City

4. GT 3

5. Getaway

6. Burnout 2

7. Tekken 4

8. Enter The Matrix

9. THPS 4

10. Ghost Recon

Top 10 GBA i GBC

Tu jak zwykle spory ruch. W zestawieniu utrzymały się tylko cztery tytuły notowane w ubiegłym tygodniu – Pokemony Ruby (1), Pokemon Saphire(2), Castelevania Aria Of Sorrow (6) i Hugo Evil Mirror (8). Na trzecim miejscu pojawia się Golden Sun 2, a tuż za nim debiutująca gra TOCA WTC. Po krótkiej nieobecności na piąte miejsce w zestawieniu powróciła gra Crash Bandicoot XS. Poniżej pełne zestawienie:

1. Pokemon Ruby

2. Pokemon Saphire

3. Golden Sun 2

4. TOCA WTC

5. Crash Bandicoot XS

6. Castelevania Aria Of Sorrow

7. YU GI ON

8. Hugo Evil Mirror Pl

9. Wario Land 4

10. Colin McRae 2