Top 10 z Media Markt (7-13.07.2003 r.)

W zestawieniach bestsellerów na komputery osobiste i konsolę Playstation 2 znakomicie debiutuje gra o kolejnych przygodach Lary Croft. Ponadto, tradycyjnie już w przypadku zestawień tytułów konsolowych, zmianie uległa połowa notowanych na nich gier.

Na pierwszym miejscu zestawienia najchętniej kupowanych gier na PC, uplasował się debiutant z ubiegłego tygodnia - Warcraft 3: The Frozen Throne. Na drugiej pozycji Colin, a na trzeciej, podobnie jak w zeszłym tygodniu, The Sims Gwiazda. Na czwartej pozycji debiutuje wspomniany wcześniej Tomb Raider, a piątą okupuje wydanie Deluxe The Sims. Po krótkiej nieobecności do zestawienia powróciły również Zwierzaki z The Sims. Z listą pożegnał się natomiast zestaw Gothiców oraz Blood Rayne.

Wśród gier przeznaczonych na PS2 rewelacyjnie debiutuje Tomb Raider, który uplasował się od razu na pierwszej pozycji. Za nim,podobnie jak w ubiegłym tygodniu GTA: Vice City, na trzecim miejscu kolejna nowość State of Emergency, a na czwartym Enter the Matrix. Ponadto w zestawieniu pojawiły się jeszcze trzy tytuły nie notowane w ubiegłym tygodniu: Rocky, TY the Tasmanian Tiger oraz Big Mutha Truckers.

Natomiast w zestawieniu obejmującym gry przeznaczone na GBA i GBC na pierwszej pozycji bez zmian Pokemon Crystal (GBC), za nim gra Golden Sun, która awansowała z pozycji siódmej, a na trzecim Rayman 3, któremu udało się utrzymać miejsce z ubiegłego tygodnia. W zestawieniu, jak co tydzień, pojawiło się pięć tytułów nie notowanych w zeszłym tygodniu: Scorpion King, Tekken Advance, Lord of the Rings, Hugo Evil Mirror oraz Donkey Kong Country (GBC).

Poniżej pełne zestawienia:

Top 10 PC

1. Warcraft 3: The Frozen Throne

2. Colin McRae Rally 3.0

3. Sims Gwiazda

4. Tomb Raider the Angel of Darkness

5. Sims Deluxe

6. Rayman 3

7. Chrome

8. Unreal 2: The Awakening

9. Hard Truck 18 Wheels of Steel

10. Sims Zwierzaki

Top 10 PS2

1. Tomb Raider the Angel of Darkness

2. GTA Vice City

3. State of Emergency

4. Enter the Matrix

5. Rocky

6. Tekken 4

7. Return to Castle Wolfenstein

8. Splinter Cell

9. TY the Tasmanian Tiger

10. Big Mutha Truckers

Top 10 GBA i GBC

1. Pokemon Crystal(GBC)

2. Golden Sun

3. Rayman 3

4. Scorpion King

5. X Men 2: Wolverines Revenge

6. Harry Potter Komnata Tajemnic

7. Tekken Advance

8. Lord of The Rings

9. Hugo Evil Mirror PL

10. Donkey Kong Country(GBC)


Zobacz również